
Battlefield 4 će biti besplatan za igranje na Originu narednih nedelju dana.
Origin je u junu lansirao Game Time promociju i omogućio igranje Titanfall-a 48 sati. Origin Game Time nije isto što i On The House promocija, gde EA poklanja periodično neke igre, koje vam nakon preuzimanja ostaju zauvek na nalogu. Game Time podrazumeva da možete isprobati punu igru i igrati je ograničen period vremena, a nakon toga, ako vam se dopadne, možete je kupiti.
U slučaju Battlefield 4, Game Time promocija će trajati do 14. Avgusta i u tom periodu možete preuzeti i započeti da igrate igru. Besplatnih nedelju dana će krenuti da vam se računa od trenutka kada prvi put pokrenete igru.
Potrebno je naravno da imate Origin nalog i instaliran Origin klijent na kompjuteru i instaliran Battlelog plugin za vaš web browser.
Ako želite da iskoristite Game Time promociju i isprobate besplatno Battlefiled 4, uputite se na sledeći LINK.
Izvor: PC Gamer